Bez kategorii

Nuty kwiatowe czy owocowe? Jakie będą najlepsze na randkę, a jakie na biznesowe spotkanie?

Czy wiesz, że istnieje perfumowy savoir-vivre? To zbiór reguł, które określają, w jaki sposób poprawnie korzystać z zapachów. Jedną z najważniejszych zasad jest odpowiednie dobranie aromatów do okazji. Sprawdź jak to zrobić!

Czy jesteś jedną z tych kobiet, które od lat są wiernymi fankami jednego zapachu? Każda z pań lubi wracać do stałych i sprawdzonych rozwiązań. Niestety, żadne perfumy nie są na tyle uniwersalne, by sprawdziły się podczas każdej okazji. Zbliżająca się wiosna to świetny moment do poszerzenia swojej kolekcji aromatów o dodatkowe pozycje. Jeśli brakuje ci zapachu, który sprawi, że zrobisz oszałamiające wrażenie na randce lub biznesowym spotkaniu, ten artykuł jest napisany właśnie dla ciebie.

Jak wybrać zapach na randkę?

Odpowiedzi na to pytanie nie da się udzielić w jednym zdaniu. Na wybór odpowiedniej nuty zapachowej będzie mieć wpływ wiele czynników, a przede wszystkim: czas i miejsce, w którym ma odbyć się randka, stopień zaangażowania relacji oraz strój, jaki chcesz włożyć. 

Kiedy lepsze będą nuty kwiatowe?

Kwiaty są zapachem wyjątkowo kobiecym i romantycznym. Charakteryzuje je niezwykła subtelność, więc są szczególnie uwielbiane przez panie ceniące sobie skromność. W zależności od użytych gatunków kwiatów są to idealne zapachy na jesienne i wiosenne wieczory. Jeśli czeka cię randka w eleganckiej restauracji lub spektakl w teatrze, świetnym wyborem będzie flakonik Lancôme Idôle, który łączy w sobie esencję różaną z bukietem białych kwiatów, przełamaną słodyczą wanilii.

Czy nuty owocowe to dobry wybór na randkę? 

Zapachy owocowe kojarzą się z rześkością i subtelną słodyczą. Doskonale zwiększają kreatywność i energię. Wyśmienicie sprawdzą się podczas letnich upalnych dni. Nuty owocowe będą najlepszym wyborem na randkę do miejsc niewymagających dress code’u takich jak kino. To też świetny sposób na wyeksponowanie swojego wizerunku – kobiety, która nie boi się nowych wyzwań i pragnie brać od życia to, co dla niej najlepsze.

Idealny zapach na spotkanie biznesowe

Kobieta w biznesie musi być pewna siebie i taki też powinien być jej wizerunek. To, jaki wybrać zapach na spotkanie z kontrahentami, w głównej mierze zależeć będzie od dziedziny, jaką się zajmujesz.

Nuty kwiatowe – dla twardej negocjatorki

Nuty kwiatowe symbolizują nie tylko romantyczność, ale również siłę pochodzącą z kobiecości. Będą doskonałym dopełnieniem niemalże każdej biznesowej kreacji. Jeśli czekają cię rozmowy negocjacyjne najlepszym wyborem będzie zapach Lancôme Trésor, który łączy w sobie delikatne wonie kwiatowe z eleganckim aromatem drzewa sandałowego. Twoi kontrahenci od razu poczują, że mają do czynienia z nieugiętą kobietą.

Nuty owocowe – dla ambitnych twórczyń

Zapachy owocowe kojarzą się z nowością i świeżością. Jeśli jesteś artystką lub twórczynią i chcesz sfinalizować sprzedaż swoich dzieł, nie mogłaś wybrać lepiej. Kreatywność i indywidualizm to dwie najbardziej pożądane cechy w dziedzinach artystycznych, a twoje perfumy właśnie to będą teraz komunikować. Niech wszyscy wiedzą, że twoja praca wniesie do ich życia nową jakość.

Jeśli szukasz nowego zapachu do swojej kolekcji, nie wybieraj go intuicyjnie. Dobieraj perfumy odpowiednio do okazji i wydarzeń, w jakich bierzesz udział. Pamiętaj, żeby nie wybierać ich szybko i pochopnie. Daj sobie czas na sprawdzenie kilku opcji i wybierz perfumy idealne dla ciebie.

Leave a Reply